Menu
het VlinderHuys

Agenda

mei 2018

1 Zondag In stille aandacht met Els den Outer, 10.30-11.30 uur lees meer
16, 23, 30 Woensdag Cursus Natuurlijk Zwanger door MAMZ, 19.00-20.15 uur en 20.30-21.45 uur lees meer
2, 9, 16, 23, 30 Woensdag Ayoga door Adriaan van Ek, 9.30 - 10.45 uur lees meer
3, 10, 17, 24, 31 Donderdag In het zachte krachtveld – meditatie door Els den Outer, 19.30 - 20.30 uur lees meer
3, 10, 17, 24, 31 Donderdag Gentle Yoga door Jacqueline Lueb, 11.30-12.45 uur lees meer
4, 11, 18, 25 Donderdag Hatha Yoga groepsles door Jacqueline Lueb, 9.30-11.00 uur lees meer
6 Zondag Lekker kwasten met Gert Barf, 13.30-16.00 uur lees meer
7, 14, 21, 28 Maandag Hatha Yoga groepsles door Jacqueline Lueb, 9.30-11.00 uur lees meer
7, 14, 21, 28 Maandag Special Yoga door Jacqueline Lueb, 11.30-12.30 uur lees meer
7, 28 Maandag Basiscursus Chi Neng Qigong door Ingrid van Steenwijk, 19.30 - 21.00 uur lees meer
8, 15, 22 Dinsdag Compassietraining door Gerdine van Nieuwpoort, 19.30 - 22.00 uur lees meer
9, 23 Woensdag Dans -vaste groep- door Carin Rijpkema, 20.00 - 21.45 uur lees meer
9, 23 Woensdag Dans -open groep- door Carin Rijpkema, 18.15 - 19.30 uur lees meer
11 Vrijdag Mannen rond het vuur met Jan Bouwman en Hajo Kraamer, 19.30 - 22.00 uur lees meer
11 Vrijdag Klankhealingconcert op de vrijdagavond: Tjeerd en José van Levenlicht, 20.00-22.00 uur lees meer
12 Zaterdag Workshop ‘Opstellen van verlangen’ door Diksha Dros en Francien de Bont, 14.00 - 17.30 uur lees meer
13 Zondag Stadsverlichting met Steve Lomas, 20.00 - 21.00 uur lees meer
13 Zondag Meditatie in beweging met Adriaan van Ek, 10.30 - 11.30 uur lees meer
16 Woensdag Eet je mee? met Annemarie Brussaard, 18.00-21.00 uur lees meer
17, 24, 31 Donderdag Mindfulnesstraining door Ingrid Coenen, 19.15 - 21.30 uur lees meer
18 Vrijdag Movement Medicine Dance en Beweging door Jasper Drent, 19.30 - 21.30 uur lees meer
19 Zaterdag Grote Drumcirkel Midden Nederland door Erik Roessink, 19.45 - 22.00 uur lees meer
19 Zaterdag Basiscursus ‘Leven in je lijf’ door Carin Rijpkema, 10.00 - 16.30 uur lees meer
20 Zondag Zingend Zijn met Saskia Hoogendam, 10.30 - 11.30 uur lees meer
25 Vrijdag Lichtconcert door Michiel Buursen, 19.30 - 21.30 uur lees meer
26 Zaterdag PROEF-Je-Dans, 9.30 - 16.30 uur lees meer
26 Zaterdag Stiltedag in Mindfulnesstraining door Ingrid Coenen, 10.30 - 16.00 uur lees meer
27 Zondag Vonken van Verlangen met Diksha Dros, 10.30 - 11.30 uur lees meer
31 Donderdag Gelukscafé door Pep Degens, 114.00 - 16.30 uur lees meer

juni 2018

1 Vrijdag Mannen rond het vuur met Jan Bouwman en Hajo Kraamer, 19.30 - 22.00 uur lees meer
1, 15 Vrijdag Movement Medicine Dance en Beweging door Jasper Drent, 19.30 - 21.30 uur lees meer
2 Zaterdag Ouder & Kind Drumcirkel door Erik Roessink, 19:00 - 22:00 lees meer
2 Zaterdag Basiscursus ‘Leven in je lijf’ door Carin Rijpkema, 10.00 - 16.30 uur lees meer
3 Zondag Lekker kwasten met Gert Barf, 13.30-16.00 uur lees meer
3 Zondag In stille aandacht met Els den Outer, 10.30-11.30 uur lees meer
4, 11, 18, 25 Maandag Hatha Yoga groepsles door Jacqueline Lueb, 9.30-11.00 uur lees meer
4, 11, 18, 25 Maandag Special Yoga door Jacqueline Lueb, 11.30-12.30 uur lees meer
4, 11, 18, 25 Maandag Basiscursus Chi Neng Qigong door Ingrid van Steenwijk, 19.30 - 21.00 uur lees meer
5, 19 Dinsdag Compassietraining door Gerdine van Nieuwpoort, 19.30 - 22.00 uur lees meer
6, 13, 20, 27 Woensdag Cursus Natuurlijk Zwanger door MAMZ, 19.00-20.15 uur en 20.30-21.45 uur lees meer
6, 13, 20, 27 Woensdag Ayoga door Adriaan van Ek, 9.30 - 10.45 uur lees meer
7, 14, 21, 28 Donderdag In het zachte krachtveld – meditatie door Els den Outer, 19.30 - 20.30 uur lees meer
7, 14, 21, 28 Donderdag Gentle Yoga door Jacqueline Lueb, 11.30-12.45 uur lees meer
7, 14, 21, 28 Donderdag Hatha Yoga groepsles door Jacqueline Lueb, 9.30-11.00 uur lees meer
7 Donderdag Mindfulnesstraining door Ingrid Coenen, 19.15 - 21.30 uur lees meer
8 Vrijdag Klankhealingconcert op de vrijdagavond: Tjeerd en José van Levenlicht, 20.00-22.00 uur lees meer
10 Zondag Stadsverlichting met Steve Lomas, 20.00 - 21.00 uur lees meer
10 Zondag Meditatie in beweging met Adriaan van Ek, 10.30 - 11.30 uur lees meer
13, 27 Woensdag Dans -vaste groep- door Carin Rijpkema, 20.00 - 21.45 uur lees meer
13, 27 Woensdag Dans -open groep- door Carin Rijpkema, 18.15 - 19.30 uur lees meer
16 Zaterdag Grote Drumcirkel Midden Nederland door Erik Roessink, 19.45 - 22.00 uur lees meer
17 Zondag Zingend Zijn met Saskia Hoogendam, 10.30 - 11.30 uur lees meer
20 Woensdag Eet je mee? met Annemarie Brussaard, 18.00-21.00 uur lees meer
22 Vrijdag Restorative Yoga Sessie door Jacqueline Lueb, 19.00 - 21.00 uur lees meer
23 Zaterdag Restorative Yoga Sessie door Jacqueline Lueb, 10.00 - 12.00 uur lees meer
24 Zondag Vonken van Verlangen met Diksha Dros, 10.30 - 11.30 uur lees meer
28 Donderdag Gelukscafé door Pep Degens, 114.00 - 16.30 uur lees meer
29 Vrijdag Lichtconcert door Michiel Buursen, 19.30 - 21.30 uur lees meer
30 Zaterdag Mindfulness Stiltedag door Roos van der Laan, 10.00 - 16.30 uur lees meer
30 Zaterdag Workshop ‘Opstellen van verlangen’ door Diksha Dros en Francien de Bont, 14.00 - 17.30 uur lees meer

juli 2018

1 Zondag Lekker kwasten met Gert Barf, 13.30-16.00 uur lees meer
1 Zondag In stille aandacht met Els den Outer, 10.30-11.30 uur lees meer
2, 9, 16 Maandag Hatha Yoga groepsles door Jacqueline Lueb, 9.30-11.00 uur lees meer
2, 9, 16 Maandag Special Yoga door Jacqueline Lueb, 11.30-12.30 uur lees meer
2, 9, 16 Maandag Basiscursus Chi Neng Qigong door Ingrid van Steenwijk, 19.30 - 21.00 uur lees meer
3 Dinsdag Compassietraining door Gerdine van Nieuwpoort, 19.30 - 22.00 uur lees meer
4 Woensdag Cursus Natuurlijk Zwanger door MAMZ, 19.00-20.15 uur en 20.30-21.45 uur lees meer
5, 12, 19 Donderdag In het zachte krachtveld – meditatie door Els den Outer, 19.30 - 20.30 uur lees meer
5, 12, 19 Donderdag Gentle Yoga door Jacqueline Lueb, 11.30-12.45 uur lees meer
5, 12, 19 Donderdag Hatha Yoga groepsles door Jacqueline Lueb, 9.30-11.00 uur lees meer
6 Vrijdag Mannen rond het vuur met Jan Bouwman en Hajo Kraamer, 19.30 - 22.00 uur lees meer
7 Zaterdag Ouder & Kind Drumcirkel door Erik Roessink, 19:00 - 22:00 lees meer
8 Zondag Stadsverlichting met Steve Lomas, 20.00 - 21.00 uur lees meer
8 Zondag Meditatie in beweging met Adriaan van Ek, 10.30 - 11.30 uur lees meer
13 Vrijdag Klankhealingconcert op de vrijdagavond: Tjeerd en José van Levenlicht, 20.00-22.00 uur lees meer
15 Zondag Zingend Zijn met Saskia Hoogendam, 10.30 - 11.30 uur lees meer
18 Woensdag Eet je mee? met Annemarie Brussaard, 18.00-21.00 uur lees meer
21 Zaterdag Grote Drumcirkel Midden Nederland door Erik Roessink, 19.45 - 22.00 uur lees meer

september 2018

10 Maandag Introductieles Chi Neng Qigong door Ingrid van Steenwijk, 19.30 - 21.00 uur lees meer